Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Praha 9 Inzerát: 9034 29.10.2013 14:37
Zpět na seznam inzerátů
  |  

STUDENTSKÝ SET NA ZKOUŠKY PROFI

Cena: 7 500,-

Nabízím neviditelnou bezdrátovou 1,2GHZ kameru v knoflíku s dosahem 150 metru a neviditelným sluchátkem s bluetooth indukční smyčkou a přikoupeným adaptérem pro napájení např. v autě, a digitalizační TV kartu která vám zobrazí obraz v notebooku. Set byl používán jen 2x, je nový, bez poškození s originální krabicí a příslušenstvím. Set stál 11 tisíc (viz foto)Poznámka: Velice užitečné k maturitě např: kamera vidí papír s příkladama a komplic už jen diktuje odpovědi,odzkoušeno ;) email: NERD111@seznam.cz Pište zájemci, při rychlém jednání sleva.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jiří Mareček
lokalita Lokalita: Praha 9
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: NERD111@seznam.cz
telefon Telefon: 702093777
TOPlist